+420 720 751 567

IT

Členství v AZZP

Scenario je členem asociace zaměstnavatelů

zdravotně postižených.

Základní informace

Potřebujete spolehlivého dodavatele s náhradním plněním? Potřebujete si ověřit platnost základních informací o náhradním plnění? Chcete získat ověřené informace k problematice náhradního plnění? Pak jste zde správně!

Kalkulačka náhradního plnění

Potřebujete aktuální “kalkulačku” pro výpočet náhradního plnění? Chcete mít vždy správný výpočet potřeby výše náhradního plnění? Chcete s výpočtem poradit? Pak jste zde správně!

Členství v AZZP

Znáte AZZP (asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených)? Víte, že pro členství v této asociaci je nutné plnit tvrdá kritéria kladené na její členy? Hledáte skutečného zaměstnavatele s aktivní účastí na programech asociace?

Jak se vyhnout "přefakturaci"

Nedovoluje Vám zaměření Vaší společnosti zaměstnávat osoby se zdravotním postižením? Nechcete odvádět do státního rozpočtu? Proč se vlastně "přefakturaci" vyhýbat?

Správně a v plné výši

Řešíte průběžně náhradní plnění a na konci roku pak finalizujete? Máte na konci roku stres z vysokých odvodů a horečně počítáte, kolik toho ještě v rámci náhradního plnění musíte nakoupit?

Členství v AZZP

 

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

 

Dovolte nám několik informací o novinkách v naší polečnosti.

 

Scenario se stalo v roce 2016 členem AZZP (asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených) a potvrdilo tím svou roli významného zaměstnavatele zdravotně znevýhodněných či zdravotně postižených spoluobčanů.

 

Věříme, že Vám dokazujeme to, co již dávno víme, že handicap není limitující pro dobře odvedenou práci a doufáme, že Vám to naší činností dokazujeme a v tomto směru nás takto i vnímáte.

 

Scenario s.r.o. má aktuální přepočtený stav zaměstnanců s handicapem 97,4%, který zohledňuje druh a míru postižení. Zahájili jsme spolupráci s úřadem práce v oblasti pracovní rehabilitace. Zde spolupracujeme a pomáháme se začlenit do pracovního procesu a nabýt pracovní zkušenosti žadatelům o zaměstnání, kterým se dlouhodobě nedaří najít práci.

 

Po dlouhodobém testování jsme spustili novou verzi e-shopu. Ten je dostupný jak z našich stránek scenario.cz, tak na adrese eshop a je vyvíjen vlastními silami, našimi zaměstnanci se zdravotním postižením.

 

Aktuálně eshop neustále intenzivně vyvíjíme a kompletní je zejména část informačních technologií, marketingu a kancelářských potřeb. Zprovoznili jsme již registraci uživatelů a pro stálé zákazníky nastavujeme speciální slevy.

Budeme rádi, pokud Vy, naši zákazníci, předáte zpět jakoukoli pozitivní a zejména negativní zpětnou vazbu a pomůžete nám vytvořit pro Vás co nejvíce komfortní nákupní prostředí, vyhovující Vašim potřebám a požadavkům. Eshop, jako takový, budeme nadále intenzivně vylepšovat, a redesignu a úpravy se dočkají do konce roku i naše webové stránky.

 

Část z Vás zajímá i oblast tzv. "náhradního plnění". V oblasti “náhradního plnění” je pro Vás celá škála produktů a služeb. Věříme, že díky naší, Vámi prověřované spolehlivosti a kreativitě, i neustále rozšiřujícímu se portfoliu služeb, si zde vybere každý z Vás.

Díky neustálému růstu a rozšiřování našich řad jsme v letošním roce schopni pokrýt naprostou  většinu Vašich požadavků na náhradní plnění. Kapacita Scenario s.r.o. v tomto roce překračuje hranici 15  mil. Kč bez DPH.

 

 

Našim parterům nabízíme nově poradenství a konzultace v oblastech:

 

  • Podávání a problematiky veřejných zakázek, zejména podlimitních
  • Poradenství a konzultace v oblasti zaměstnávání osob „OZZ a OZP“
  • Poradenství a konzultace v oblasti strukturálních fondů a dotačních výzev
  • Samozřejmostí je zajištění dodávek zboží a služeb v oblastech

 

Závěrem této aktuality Vám, naši zákazníci a obchodní partneři,  děkujeme za přízeň, kterou nám prokazujete nejen svými nákupy, dodávkami zboží a služeb a vězte, že je naší hlavní prioritou dokázat Vám, že si Vaši přízeň zasloužíme a hodláme ji plnou měrou vracet.

 

Přejeme Vám pevné zdraví a úspěchy jak v pracovním, tak soukromém životě, a těšíme se na další rozvoj naší vzájemně prospěšné spolupráce.

 

tým Scenario s.r.o.

 

 

Doplňující diskuze k divizi náhradního plnění mohou být i příklady, jak jsme zákazníkům vyšli vstříc, naše činnost v asociaci, případně spolupráce na přípravě k práci atd.

 

To, že jste došli až sem, znamená, že Vás problematika náhradního plnění a zaměstnávání osob se zdravotním postižením skutečně zajímá.

 

Víme, že je to v některých případech ožehavá problematika a značná část společností a subjektů ji posunuje až na poslední chvíli.

 

Právě pro Vás, kteří si nejste jisti, jak náhradní plnění správně a včas (v klidu) řešit, nabízíme zdarma poradenství a konzultaci v této oblasti. Pokud jste se po shlédnutí všech stránek stále nerozhodli, pak stačí napsat na email nahradniplneni@scenario.cz a dostane se Vám odpovědí na Vaše dotazy.

Můžete nás také kontaktovat na tel. čísle 602 704 888, kde se Vám taktéž dostane požadované pomoci.

 

Stále nerozhodnutým partnerům nabízíme, na vyžádání, reference na naše konkrétní odběratele, kde si budete moci ověřit, zda jsme pro Vás Ten pravý partner a dodavatel.

 

Pro naši spolehlivost hovoří, jak jsme Vás již informovali, naše členství v asociaci zaměstnavatelů zdravotně postižených a věřte, že nebylo lehké se mezi členy dostat, hlavně z důvodu nutnosti doložení našich skutečných záměrů, výsledků a referencí.  I díky těmto přísným pravidlům je členů jen něco málo přes 100 a asociace si dává záležet, koho do svých řad přijme.

Představenstvo a členové asociace jsou zváni do klubů a konferencí v poslanecké sněmovně a senátu, kde se projednávají změny navrhovaných zákonů v této problematice. I to svědčí o přínosech členů, a asociace jako takové.

Dalším důležitým aspektem, a známkou pro nás, je úzká spolupráce s úřady práce v Moravskoslezském kraji, kde pomáháme v začlenění uchazečů OZP do pracovního procesu.

Klientům úřadů práce poskytujeme možnost získat pracovní návyky, zkušenosti a příležitost se realizovat.

V budoucnu plánujeme tuto spolupráci více rozšířit a účastnit se celého procesu tzv. pracovní rehabilitace, a ještě více se angažovat v začlenění OZP do pracovního procesu.

 

Spoluprací se Scenario s.r.o. tomu, Vážení partneři, nemalou měrou pomáháte.

 

 

Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Váš partner, Scenario s.r.o.

 

 

Sídlo společnosti:

Scenario s.r.o.

Pohraniční 1435/86

703 00 Ostrava

Scenario s.r.o. zapsána v obchodním

rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě,

oddíl C, vložka 55460

IČO: 294 62 177 DIČ:    CZ 294 62 177

Scenario s.r.o., všechna práva vyhrazena. Česká republika 2013-2017 ©