+420 720 751 567

IT

Marketing a marketingové předměty

Kompletní marketing pro Vaši firmu, který Vám zajistí zviditle-nění a zvýšení odbytu Vašich produktů a služeb a to všechno s úsměvem :-)

Upcycling - ekologické,reklamní

Máte jedinečnou možnost opětovného využití Vašich přebytečných materiálů či výrobků a vyrobit z nich nové produkty s vyšší přidanou a hlavně užitnou hodnotu. Vytvořte si originální reklamní předměty, dárky, upomínkové předměty.

DiscGolf

Jedná se o nenáročný sport pro všechny generace bez rozdílů pohlaví či věku, vycházející z klasického golfu, s rozdílem - namísto holí a míčků se hraje s létajícími talíři, místo jamek koše. Vyhrává ten, kdo s nejmenším počtem hodů dokončí hřiště.

Kalendáře, diáře, novoročenky

Potřebujete kalendáře do kanceláře, pro zákazníky, obchodní partnery?

Využijte naši nabídku stolních, nástěnných kalendářů, diářů či záznamníků českých výrobců. Náročným zákazníkům můžeme nabídnout plánovací systémy ADK.

Grafické studio

Naši grafici Vám vytvoří logo (včetně logomanuálu), firemní design, webové stránky a jiné firemní dokumenty. Naše grafické studio se zabývá návrhy, zpracováním a realizací.

Potravinová reklama

V poslední době se potravinová reklama stává jednou z nejrozšířenějších forem Vaší prezentace.

Velký ohlas sklízí např. personalizované drinky, cukrovinky, vína, potravinové balíčky.

Objevte kouzlo DiscGolfu a nabídněte ho lidem!

 

 

Kde můžete DiscGolf hrát?

Všude v přírodě, kde je dostatek místa a vhodný terén. Ideální jsou větší městské parky, nebo příměstské oblasti s volnými i křovinatými plochami řídce porostlými stromy, lesoparky, rekreační areály apod. Není na škodu malé převýšení, rybníček či jiná přírodní překážka, která hru výrazně zpestří. Při volbě “jamek” je kladen důraz na bezpečnost hry a jejich různorodost, kdy se střádají vzdálenosti (běžně od 50 do 200m) a převážně se využívá přirozených překážek.

 

Kdo může DiscGolf hrát?

Jednoduše každý! Diskem se naučíte házet za pár minut a nezáleží na věku, pohlaví, ani fyzické zdatnosti.

Jako rekreační sport v sobě DiscGolf spojuje pobyt v přírodě s fyzickou i psychickou aktivitou, spojuje generace, prohlubuje vztahy v rodině či kolektivu.

DiscGolf je finančně nenáročný, kdy kromě disku, který si můžete zakoupit za cca 300 Kč, nebo si jej půjčíte na hřišti, nepotřebujete žádné další vybavení.

 

DiscGolf ve vašem parku

Zaujal vás DiscGolf, ale nevíte jestli je Vámi vytipované místo pro realizaci hřiště vhodné? Rádi za Vámi přijedeme a vybranou lokalitu, společně s Vámi, zhodnotíme. Možností je více. DiscGolfová hřiště mají různé velikosti a různé počty jamek. Většinou se staví hřiště s 9, 12 nebo 18 jamkami. Záleží na velikosti plochy Vašeho parku a samozřejmě na vašich představách. Pokud si necháte vybudovat hřiště s 9 jamkami a máte dostatek volného prostoru, můžete si později hřiště rozšířit.

 

Důležitou náležitostí jsou samotné disky, kterými se DiscGolf hraje. Můžeme Vám nabídnout širokou nabídku disků i s možností vašeho potisku. Vaše hřiště vybavíme a dále jej můžeme pravidelně zásobovat. Na hřištích, která mají potřebnou infrastrukturu, je pak možné disky půjčovat.

 

Co nabízíme?

Nabízíme Vám kompletní realizaci DiscGolfového hřiště ve Vámi zvoleném prostoru. Zajistíme pro Vás vše potřebné, a to v prvotřídní kvalitě.

 

ZÁKLADNÍ STUDIE A CENOVÁ NABÍDKA

  • Zmapování a možnosti pozemku
  • Časový plán realizace
  • Možnosti rozvržení hřiště

 

PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE

  • Přesné zaměření hřiště a jednotlivých jamek
  • Rozmístění košů, včetně výhozišť a příslušenství
  • Předložení grafického návrhu hřiště
  • Výpočet paru hřiště

 

FINÁLNÍ INSTALACE

  • Instalace výhozišť a jamek (košů)
  • Instalace info tabulí, označení výhozišť, směrových ukazatelů a dalšího potřebného značení hřiště

 

Při projektování a realizaci DiscGolfového hřiště vždy klademe důraz na bezpečnost a ochranu životního prostředí. Hřiště navrhujeme tak, aby zapadala do krajinného rázu a poskytovala hráčům kvalitní sportovní zážitky a dobrý pocit ze hry.

Nenašli jste v naší nabídce to co jste hledali?

 

To neznamená, že Vám to nemůžeme dodat!

 

Nebojte se zeptat našich obchodních manažerů, kteří si rádi Váš požadavek vyslechnou a nechají pro Vás připravit nabídku dle Vašich požadavků.

 

Nabídka reklamních a propagačních předmětů je velmi široká a bohužel ne vše se nám vejde do katalogu, e-shopu nebo webové stránky.

 

Vnímáme podněty a požadavky našich klientů a náš sortiment produktů a služeb stále rozšiřujeme.

NÁŠ TÝM

 

Se skládá z obchodních manažerů, kteří pečují o své zákazníky, naslouchají jejich požadavkům, prezentují námi nabízené produkty a služby.

 

Na základě informací získaných obchodních manažerem Vám produktový manažer připraví návrh řešení, cenovou nabídku, prezentaci vybraných produktů.

 

Naši grafici připraví vizualizaci Vámi vybraných produktů opatřených logem, navrhnou firemní design, vizitky, letáčky či jinou firemní prezentaci.

 

Sídlo společnosti:

Scenario s.r.o.

Pohraniční 1435/86

703 00 Ostrava

Scenario s.r.o. zapsána v obchodním

rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě,

oddíl C, vložka 55460

IČO: 294 62 177 DIČ:    CZ 294 62 177

Scenario s.r.o., všechna práva vyhrazena. Česká republika 2013-2017 ©