+420 720 751 567

Partneři

Naši partneři jsou nejen tradiční partneři z České republiky, ale nově jsou mezi nimi i partneři z řady zemí Evropské unie.

Pak jste tady správně!

Společně s námi vyřešíte většinu problémů a starostí v IT, kde své spokojenosti. Jsme totiž připraveni naslouchat Vašim potřebám v oblasti IT společně s Vámi najít pro Vás nejvhodnější řešení.

 

Vybavení pro uživatele

Jsme partneři všech hlavních výrobců v oblasti mobilní telefonů, IP telefonů, tabletů počítačů, notebooků pracovní stanic, monitory, terminálů atd.

 

Digitální komunikace

V této oblasti jsme partneři všech hlavních výrobců v oblasti tiskáren, multifunkcí, spotřebního materiálu originálního a alternativního, tiskových řešení, speciálních dokladových tiskáren, scannerů, digitalizace, archivace, DMS, projektorů, interaktivity multimédií a komunikace

 

IP ústředny, kamerové systémy

Ústředny - IP telefonie, kamerové a bezpečnostní systémy kde spolupracujeme

Infrastruktura, řešení

V rámci infrastruktury spolupracujme v oblasti serverů, storage, virtualizace, sítí s Loga a názvy z prezentace slide 5

 

Bezpečnost, antiviry, DLP, GDPR

V klíčové oblasti bezpečnosti zahrnující, bezpečnostní řešení,HW nebo SW FireWally, speciální aplikace, antivirů, DLP, GDPR s Loga a názvy z prezentace slide 6

 

 

Služby, studie, vývoj SW a naše SW řešení

Stavíme na otevřených platformách, které umožňují profitovat zákazníkům z opensource řešení, kdy se opíráme o GLPI, MySQP, PHP, Bootstrap atd.

 

Výběr partnerů

 

Naše partnery si velmi pečlivě vybíráme, protože spolehliví a perspektivní partneři jsou základem proto, abychom Vám, zákazníkům, mohli nabídnout ty nejlepší produkty a služby.

 

Naši partneři jsou nejen tradiční partneři z České republiky, ale nově jsou mezi nimi i partneři z řady zemí Evropské unie, zahraničí tak, abychom Vám mohli nabídnout to nejlepší z celé Evropy a světa.

Vzdělávání a školení

 

V rámci kontinuálního vzdělávání zaměstnanců a spolupracovníků spolupracujeme s klíčovými výrobci v každé oblasti.

 

Účastníme se jejich odborných konferencí, workshopů, seminářů i webinářů tak, abychom zákazníkům mohli přinášet ty nejlepší řešení a poskytovat nejkvalitnější služby.

 

Tyto získané znalosti a vědomosti Vám následně nabízíme a pomáháme Vám k dosažení Vámi stanovených cílů.

Výhody pro zákazníka

 

Obvykle spolupracujeme přímo s výrobci produktů nebo služeb nebo jejich autorizovanými distributory a tím zkracujeme tok informací, zboží od výrobce k zákazníkovi.

 

Přímá spolupráce nám umožňuje zprostředkovat Vaše požadavky tak, aby jsme na ně mohli s podporou výrobců reagovat co nejlépe.

 

Díky přímé spolupráci s výrobci můžeme pro Vás vyjednat u výrobců lepší ceny a dodací podmínky při odběru většího množství zboží.

Sídlo společnosti:

Scenario s.r.o.

Pohraniční 1435/86

703 00 Ostrava

Scenario s.r.o. zapsána v obchodním

rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě,

oddíl C, vložka 55460

IČO: 294 62 177 DIČ:    CZ 294 62 177

Scenario s.r.o., všechna práva vyhrazena. Česká republika 2013-2017 ©