+420 720 751 567

Partneři

Naši partneři jsou nejen tradiční partneři z České republiky, ale nově jsou mezi nimi i partneři z řady zemí Evropské unie.

"Se společností Scenario s.r.o. spolupracujeme od 5/2016. Využíváme tzv. náhradní plnění v rámci nákupu kancelářských a hygienických potřeb a spotřebního materiálu do tiskáren.

 

Nákup je uskutečňován přes e-shop, který je přehledný, snadno ovladatelný. Obrázky jsou velké a popis jednotlivých produktů je dostatečně srozumitelný. Široká nabídka sortimentu zboží umožňuje výběr zboží dle našich požadavků. Vždy a spolehlivě funguje zákaznická podpora, kde nám pomohou s řešením našich problémů.

 

I když námi požadované zboží není v nabídce, je schopna společnost Scenário toto zboží zajistit k naší plné spokojenosti.

Velice oceňujeme rychlé vyřizování objednávek, zpravidla do 48 hodin. Prostřednictvím e-mailů jsme pravidelně informováni o aktuálních nabídkách, akcích.

 

Po celou dobu spolupráce jsme nemuseli řešit vážnější problémy, všechny naše požadavky byly vyřízeny vždy k naší úplné spokojenosti. I nadále budeme spolupracovat s touto společností."

Dodavatel sportovních potřeb

 

 

 

 "Spolupráci s firmou Scenario hodnotíme jako velmi profesionální. V našem případě nákupu kancelářského křesla s vyšším zatížením nám obratem poradili a nabídli více variant řešení. Komunikace byla, rychlá, profesionální a vstřícná. Zboží jsme obdrželi v avízovaném termínu.

Na základě výše uvedených okolností můžeme firmu Scenario doporučit všem."

 

Distributor papíru, výrobce obalů, packagingowych materiálů a podkladů pro vizuální komunikaci

 

"Jsem opravdu spokojen s dodávkou zboží od vás. Nejedná se jen o výhodnou cenu a možnost náhradního plnění, ale výborná je hlavně komunikace při výběru zboží, kdy jsou nabízeny varianty. Velmi kladně hodnotím také rychlost dodání.

Tyto zkušenosti s vámi mám z dodávky skartovaček a kartotéky."

 

Město v Jihomoravském kraji

 

 

Výběr partnerů

 

Naše partnery si velmi pečlivě vybíráme, protože spolehliví a perspektivní partneři jsou základem proto, abychom Vám, zákazníkům, mohli nabídnout ty nejlepší produkty a služby.

 

Naši partneři jsou nejen tradiční partneři z České republiky, ale nově jsou mezi nimi i partneři z řady zemí Evropské unie, zahraničí tak, abychom Vám mohli nabídnout to nejlepší z celé Evropy a světa.

Vzdělávání a školení

 

V rámci kontinuálního vzdělávání zaměstnanců a spolupracovníků spolupracujeme s klíčovými výrobci v každé oblasti.

 

Účastníme se jejich odborných konferencí, workshopů, seminářů i webinářů tak, abychom zákazníkům mohli přinášet ty nejlepší řešení a poskytovat nejkvalitnější služby.

 

Tyto získané znalosti a vědomosti Vám následně nabízíme a pomáháme Vám k dosažení Vámi stanovených cílů.

Výhody pro zákazníka

 

Obvykle spolupracujeme přímo s výrobci produktů nebo služeb nebo jejich autorizovanými distributory a tím zkracujeme tok informací, zboží od výrobce k zákazníkovi.

 

Přímá spolupráce nám umožňuje zprostředkovat Vaše požadavky tak, aby jsme na ně mohli s podporou výrobců reagovat co nejlépe.

 

Díky přímé spolupráci s výrobci můžeme pro Vás vyjednat u výrobců lepší ceny a dodací podmínky při odběru většího množství zboží.

Sídlo společnosti:

Scenario s.r.o.

Pohraniční 1435/86

703 00 Ostrava

Scenario s.r.o. zapsána v obchodním

rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě,

oddíl C, vložka 55460

IČO: 294 62 177 DIČ:    CZ 294 62 177

Scenario s.r.o., všechna práva vyhrazena. Česká republika 2013-2017 ©