+420 720 751 567

Partneři

Naši partneři jsou nejen tradiční partneři z České republiky, ale nově jsou mezi nimi i partneři z řady zemí Evropské unie.

Cukrovinky, cukry, reflexní prvky, šňůrky

"S firmou Scenario se mi skvěle spolupracuje. Vyhoví různým požadavkům a reagují velmi rychle – podle našeho nápadu ihned vytvořili grafický návrh a poslali cenovou nabídku. Za pár dní je vše vyřešené a už se jen můžete těšit na dodání zboží. Konečné produkty odpovídají danému zadání a mají kvalitní zpracování. Určitě se na firmu Scenario s výrobou propagačních materiálů pro město Chomutov opět obrátíme."

Statutární město v Ústeckém kraji

Bločky s magnetkou, novoročenky

"Výborná spolupráce, skvělé jednání a profesionální přístup. Výroba propagačních předmětů přesně dle našich představ a na míru našim požadavkům. Jak bločky s magnetkou, tak novoročenky jsou kvalitní a hezky zpracované."

Město v Moravskoslezském kraji

 

Dárky pro obchodní partnery, dárky pro zaměstnance

"Již třetím rokem spolupracujeme s touto společnosti a jsme velice spokojeni. Vždy se snaží nabídnout tu nejlepší variantu a nejlepší řešení. Jsou otevřeni našim názorům a nápadům, které se snaží zakomponovat do svých návrhů. Můžeme říci, že za celou dobu naší  spolupráce byly dodrženy veškeré stanovené termíny. Kdykoliv jsme se na ně mohli spolehnout."

Logistická firma s mezinárodním působením

 

Papírové tašky

"Děkujeme za spolupráci. Vše proběhlo v pořádku, domluva bezproblémová."

Město v Olomouckém kraji

 

Kalendáře s motivy města, reklamní předměty

"Se společností Scenario s.r.o., spolupracujeme  druhým rokem, převážně v oblasti reklamních předmětů,

ale i kancelářských potřeb. Jednání s panem Lojkem, obchodním manažerem, bylo vždy velmi vstřícné a profesionální. Celý proces od zadání, po výrobu až dodání zboží, byl rychlý. Případné úpravy nebo změny bylo snadné domluvit."

Město v Moravskoslezském kraji

Náramky, USB flash disky, propagační předměty pro potřeby města

"Dodavatel propagačních předmětů s potiskem pro potřeby města.

Bezproblémová komunikace v jednotlivých fázích - grafický návrh, odsouhlasení, výroba, odeslání. Ideální předpoklady pro pokračování v nově navázané spolupráci."

Město v kraji Vysočina

 

Potravinové balíky, nářadí, kalendáře, tašky, power banky, dárky jak pro zákazníky, tak pro zaměstnance

"Spolupráci s firmou SCENARIO jsme zahájili již na počátku jejího působení. Přes společnost realizujeme nákup pracovních pomůcek, propagačních materiálů a dárkových předmětů pro naše zaměstnance. Vzájemnou spolupráci hodnotím doposud jako úspěšnou.

Charakteristickým rysem pro společnost je spolehlivost, vstřícnost i schopnost rychle reagovat na naše požadavky a případné změny. Další nespornou výhodou je využívání služeb včetně náhradního plnění. Všem potencionálním zákazníkům můžu jen doporučit."

Alternativní dodavatel elektřiny

Výběr partnerů

 

Naše partnery si velmi pečlivě vybíráme, protože spolehliví a perspektivní partneři jsou základem proto, abychom Vám, zákazníkům, mohli nabídnout ty nejlepší produkty a služby.

 

Naši partneři jsou nejen tradiční partneři z České republiky, ale nově jsou mezi nimi i partneři z řady zemí Evropské unie, zahraničí tak, abychom Vám mohli nabídnout to nejlepší z celé Evropy a světa.

Vzdělávání a školení

 

V rámci kontinuálního vzdělávání zaměstnanců a spolupracovníků spolupracujeme s klíčovými výrobci v každé oblasti.

 

Účastníme se jejich odborných konferencí, workshopů, seminářů i webinářů tak, abychom zákazníkům mohli přinášet ty nejlepší řešení a poskytovat nejkvalitnější služby.

 

Tyto získané znalosti a vědomosti Vám následně nabízíme a pomáháme Vám k dosažení Vámi stanovených cílů.

Výhody pro zákazníka

 

Obvykle spolupracujeme přímo s výrobci produktů nebo služeb nebo jejich autorizovanými distributory a tím zkracujeme tok informací, zboží od výrobce k zákazníkovi.

 

Přímá spolupráce nám umožňuje zprostředkovat Vaše požadavky tak, aby jsme na ně mohli s podporou výrobců reagovat co nejlépe.

 

Díky přímé spolupráci s výrobci můžeme pro Vás vyjednat u výrobců lepší ceny a dodací podmínky při odběru většího množství zboží.

Sídlo společnosti:

Scenario s.r.o.

Pohraniční 1435/86

703 00 Ostrava

Scenario s.r.o. zapsána v obchodním

rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě,

oddíl C, vložka 55460

IČO: 294 62 177 DIČ:    CZ 294 62 177

Scenario s.r.o., všechna práva vyhrazena. Česká republika 2013-2017 ©