+420 720 751 567

Marketing a marketingové předměty

Kompletní marketing pro Vaši firmu, který Vám zajistí zviditle-nění a zvýšení odbytu Vašich produktů a služeb a to všechno s úsměvem :-)

UPCYCLING je proces přeměny nepotřebného materiálu nebo nepotřebných výrobků do nových výrobků a produktů vyšší kvality, nebo lepší ekologické hodnoty bez nutnosti recyklace.

Pokud si nevíte rady, jak tyto materiály či výrobky využít, nevadí, my Vám rádi pomůžeme a navrhneme výrobek, který Vás bude prezentovat. Společně „vdechneme život“ již zdánlivě „mrtvým“ a nepotřebným hmotám (materiálům).

 

  • Ukázky možností využití upcyclingu:

 

BANNERY

I Vaše již vysloužilá reklama může mít před sebou novou cestu v podobě: Peněženky - Batohu - Ledvinky - Obalu na mobil - Klíčenky - Toaletní tašky

 

CYKLODUŠE

Pro sportovce i ekology v jednom: Tašky - Opasky - Obaly na notebooky - Diáře - Ledvinky - Klíčenky - Toaletní tašky - Peněženky

 

SKLO

Nevratné a použité: Servírovací prkénka

 

POŽÁRNÍ HADICE

Již nevhodné k použití: Tašky - Peněženky - Opasky - Ledvinky

 

GRAMODESKY - hodiny

 

a mnoho dalšího dle materiálu zákazníků..

Nenašli jste v naší nabídce to co jste hledali?

 

To neznamená, že Vám to nemůžeme dodat!

 

Nebojte se zeptat našich obchodních manažerů, kteří si rádi Váš požadavek vyslechnou a nechají pro Vás připravit nabídku dle Vašich požadavků.

 

Nabídka reklamních a propagačních předmětů je velmi široká a bohužel ne vše se nám vejde do katalogu, e-shopu nebo webové stránky.

 

Vnímáme podněty a požadavky našich klientů a náš sortiment produktů a služeb stále rozšiřujeme.

NÁŠ TÝM

 

Se skládá z obchodních manažerů, kteří pečují o své zákazníky, naslouchají jejich požadavkům, prezentují námi nabízené produkty a služby.

 

Na základě informací získaných obchodních manažerem Vám produktový manažer připraví návrh řešení, cenovou nabídku, prezentaci vybraných produktů.

 

Naši grafici připraví vizualizaci Vámi vybraných produktů opatřených logem, navrhnou firemní design, vizitky, letáčky či jinou firemní prezentaci.

 

Sídlo společnosti:

Scenario s.r.o.

Pohraniční 1435/86

703 00 Ostrava

Scenario s.r.o. zapsána v obchodním

rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě,

oddíl C, vložka 55460

IČO: 294 62 177 DIČ:    CZ 294 62 177

Scenario s.r.o., všechna práva vyhrazena. Česká republika 2013-2017 ©